KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiska blad 17423552
nr 1742 3552
Grafiska blad
2 s, Pedro Diaz Antonio, (1945-). Signerade, yttermått inklusive ram: 67x49, yttermått inklusive ram: 50x68 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:18:43
24/11 10:36:49